МОТОРНІ ОЛИВИ

 

 бочка

Semisynthetic 10W40 SG/CD

Всесезонна універсальна моторна олива, призначена для бензинових та дизельних двигунів вітчизняних та закордонних легкових автомобілів. Виготовляється на основі високоякісних базових олив з додаванням удосконаленого пакету імпортних та вітчизняних присадок.
7

Dynamic Diesel 10W40

Всесезонна універсальна моторна олива, призначена для бензинових та дизельних двигунів вітчизняних та закордонних легкових автомобілів. Виготовляється на основі високоякісних базових олив з додаванням удосконаленого пакету імпортних та вітчизняних присадок
 бочка

Dynamic 10W40

Всесезонна універсальна моторна олива, призначена для бензинових та дизельних двигунів вітчизняних та закордонних легкових автомобілів. Виготовляється на основі високоякісних базових олив з додаванням удосконаленого пакету імпортних та вітчизняних присадок
 бочка

Dynamic GAS 10W40 SJ/CF

Напівсинтетична моторна олива преміум якості, спеціально розроблена для двигунів двопаливного типу живлення, обладнаних ГБО (газ-бензин/газ-дизель) легкових автомобілів і мікроавтобусів, які працюють в складних експлуатаційних умовах, міському режимі, режимі «старт-стоп». Сумісно з інжекторними і багатоклапанними двигунами.
3

Mineral 15W40 SF/CC

Універсальна всесезонна моторна олива на мінеральній основі для використання в бензинових та дизельних  двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів, легкого вантажного транспорту згідно з інструкціями виробників.
 2

Mineral 20W50 SF/CC

Всесезонна мінеральна олива підвищенної в’язкозті для використання в бензинових дизельних двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів, легкого вантажного транспорту згідно з інструкціями виробників в умовах помірного та жаркого клімату.
 5

2T SUPER

Олива моторна малозольна, мінеральна для змащування сучасних двотактних бензинових двигунів середньої потужності, таких як: бензопили, газонокосарки, човнові мотори, мотоцикли, мопеди, та інші. При змішуванні з бензином необхідно керуватися рекомендаціями виробника двигуна. Рекомендоване співвідношення паливної суміші становить: 1:40 (олива : бензин).бочка

М-10Г2К

Мастило використовують в умовах літньої експлуатації автотракторних дизелів без наддуву або з невисоким наддувом. Високий ступінь легування масел групи Г2 дозволяє застосовувати їх в більш жорстких умовах, де необхідна висока термічна стабільність, кращі антиокислювальні, мийно-диспергуючі, нейтралізуючі і протизносні властивості.бочка

М-10ДМ

Призначено для змащування високофорсованих дизельних двигунів з турбонаддувом, що працюють у важких умовах (кар’єрні самоскиди, бульдозери, важкі промислові трактори, вантажні автомобілі типу «МАЗ», автопоїзда, тягачі, міські і міжміські автобуси), і середньофорсованих дизелів з помірним наддувом або без наддуву з збільшеним пробігом між замінами масла.

 

 1


Promo

Промивна олива рекомендується для промивання оливної системи бензинових та дизельних двигунів при заміні оливи. Очищує двигун та збільшує термін експлуатації моторної оливи.