ТРАНСМІСІЙНІ ОЛИВИ

 4


ATF II

Багатофункціональна всесезонна робоча рідина (гідравлічна олива) для автоматичних коробок передач, трансмісій, гідропідсилювачів керма легкових і вантажних автомобілів, спеціальної техніки.
 бочкаNIGROLL

Трансмісійна олива для змащування влітку машин та механізмів з зубчатими передачами, трансмісій, систем передньої підвіски транспортних засобів; відповідає групі ТМ-1 по експлуатаційним властивостям.
 6
ТАД-17а

Універсальна всесезонная мінеральна трансмісійна олива для важконавантажених, в тому числі гіпоїдних передач легкових і вантажних автомобілів, мікроавтобусів, що працюють в складних температурних умовах.
 бочка

ТАД-17і

Мастило універсальне мінеральне. Містить багатофункціональну сірку-фосфоровмісних, депрессорную і антипінні присадки. Призначено для змащування всіх типів передач, в тому числі гіпоїдних.
 бочка

ТАП-15в

Мастило застосовується в трансмісіях вантажних автомобілів і для змазування прямозубих, спірально-конічних і черв’ячних передач. Найчастіше застосовується для змащування вузлів трансмісій вантажних автомобілів, а також для змащення передач різних типів: прямозубих, спірально-конічних, червяних.